japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Judai Yuki

MesajKonu: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Ptsi 01 Ara. 2008, 20:03

Evet arkadaşlar bu başlığımızın amacı birbirimizi tanımak kim kimmiş neymiş bi görelim bakalım herkez buraya fotoğraflarını koysun ilk olarak ben açıyorum (çaktırmayın selkhet'in çamurunu yalanlamak için açtım Very Happy

Fotonuzu koyduktan sonra kısa bir biografi tarzı birşey yazında tanıyalım sizi XD

Ad: Tibet (Çaktırmıyorum atalarım hundu yada çinli tam emin değilim Very Happy Bu konuda ciddiyim adımın sebebide bu neyse )
Kısa Biografi : Etten kemikteniz şükür Very Happy düzgün biriyim desem yalan olur XD neyse işte müzikle ilgilenirim.4 tane enstrüman çalarım hepsinde orta seviyeliyim XD okulda aranan 1 numaralı adamımdır genelde. Arkadaşlarım tarafından bahtsız bedevi olarak nam salmışımdır XD şanssızlıklar daha doğarken başlar Very Happy aralıkğın 22snde doğarım XD tam 1 hafta isimim tartışılır nüfüs cüzdanı bir türlü alınamaz bu yüzden nüfüsta bi karmaşa sonucu 94lü yazılmaktayım XD babamın işleri sebebiyle bir nevi almanya yolları gözükür bizim için XD annemin ısrarlarımca 1. sınıfa yazdırılmamışım Very Happy annem türkiyede eğitim görmemi türk olarak yetişmemi istiyormuş vs. XD neyse işte 8 yaşımda izmire dönüp 1 sınıfa başlamışım bu bedevinin hikayesi burda başlar

işte bedevi

Spoiler:

En son akailili tarafından Çarş. 05 Ağus. 2009, 21:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : smiley'lerin tadini kaçirmayalim lütfen)
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Ptsi 01 Ara. 2008, 21:00

iki tane smiley daha koysaydın yaşınla eşit olucaktı.
Kullanıcı profilini gör
Desirem

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Ptsi 01 Ara. 2008, 21:21

Albertine harikasın yaa
Judai Yuki vala biraz daha kısa yazsaydın okuyacaktım ama o kadar uzun yazıları okuyamıyorum sıkıntı basıyo her ne kadar similey dolu olsa da daral geliyo yani Razz
Kullanıcı profilini gör http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Judai Yuki

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Ptsi 01 Ara. 2008, 21:58

albertine demiş ki:
iki tane smiley daha koysaydın yaşınla eşit olucaktı.

zuh zuh Very Happy o yaş işin esprisi XD Very Happy bi ben mi yaw Very Happy sizlerdende Very Happy bekliyorum Very Happy özellikle Very Happy izmirdekiler Very Happy buluşmada Very Happy nasıl tanıyacaz birbirimizi XD
Kullanıcı profilini gör
El Mariko

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Ptsi 01 Ara. 2008, 22:58

Judai Yuki birdahaki mesajlarinda cok Smiley kullanmamaya dikkat et lütfen yoksa direk silerim mesaji.
Kullanıcı profilini gör http://www.kyokukanacke.tr.gg
Judai Yuki

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Salı 02 Ara. 2008, 16:01

OyamaMasutatsu demiş ki:
Judai Yuki birdahaki mesajlarinda cok Smiley kullanmamaya dikkat et lütfen yoksa direk silerim mesaji.

tamam Very Happy
Kullanıcı profilini gör
kyramia

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Salı 02 Ara. 2008, 22:01

Judai Yuki demiş ki:

zuh zuh Very Happy o yaş işin esprisi XD Very Happy bi ben mi yaw Very Happy sizlerdende Very Happy bekliyorum Very Happy özellikle Very Happy izmirdekiler Very Happy buluşmada Very Happy nasıl tanıyacaz birbirimizi XD

sen merak etme kordona bi japonforum bayrağı yaptırıp dikicem o zaman tanırsın bizi
Kullanıcı profilini gör
Battousai

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Çarş. 03 Ara. 2008, 01:15

cosplay sayfasına bakarsan beni görebilirsin Very Happy

Kullanıcı profilini gör
Judai Yuki

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Çarş. 03 Ara. 2008, 12:39

kyra demiş ki:
Judai Yuki demiş ki:

sen merak etme kordona bi japonforum bayrağı yaptırıp dikicem o zaman tanırsın bizi

yok bnm daha iyibi fikrim var xDaiki gi giyelim japon forum diye yazdıralım üstüne bi kaç tanede katana üzerlerine Very Happy japon forum xD alsancakta bizi tanımayan kalmaz Very Happy manyak samuraylar adresini şaşırdı diye XD ertesi gün manşet oluruz gazetelere Very Happy
Kullanıcı profilini gör
kyramia

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Çarş. 03 Ara. 2008, 20:33

sen gel manşet yapacam ben seni ... Twisted Evil
Kullanıcı profilini gör
Judai Yuki

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 07 Ara. 2008, 11:48

kyra demiş ki:
sen gel manşet yapacam ben seni ... Twisted Evil

seve seve XD
Kullanıcı profilini gör
Jeanne_Sama

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 02 Ağus. 2009, 20:21

utangaç forum <_<

buraya kendi resimlerimizi koyuyoruz dimi?? yanlış anlamadım yani xD
Kullanıcı profilini gör
Illdan

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Çarş. 05 Ağus. 2009, 21:03

Ya modlardan birisi şu ilk mesajı editleyebilir mi acaba?

Soruyorum :bu ne lan??!
Smile enflasyonu olmuş resmen, göz möz kalmadı.

Edit:

tabii artık bu size bir şey ifade etmeyecek çünkü oradan yaklaşık bi 20 tane falan "Very Happy" silindi.

En son Illdan tarafından Çarş. 05 Ağus. 2009, 21:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Çarş. 05 Ağus. 2009, 21:17

Günaydin Illdan Very Happy
O degerli üyeye yaptigimiz dolu ikazdan hiç bahsetmeyecek olursak, gayet hos bir konu açmis kendisi

(ironi ironi ironi...)

Oh stay with me...
Kullanıcı profilini gör
Illdan

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Çarş. 05 Ağus. 2009, 21:21

Hayır başlığı yeni görmüyorum da ikaz bi fayda etmediği için mod'lardan birisi mesajı editlese daha faydalı olacak bence, 15 küsür "Very Happy"yı silmek pek zor olmasa gerek. ("İroni" dedin de "ironic"in anlamını "demirden" zanneden bi arkadaşım vardı, o geldi aklıma :S )

Edit:

Evet, bu hali kesinlikle daha iyi oldu. cheers

En son Illdan tarafından Çarş. 05 Ağus. 2009, 21:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Çarş. 05 Ağus. 2009, 21:31

Arkadasin çok tatliymis ha (kawaiiii)
Umarim bu hali iyidir, smiley'leri silerken bile yoruldum, ne kadar çok vardiysa

Oh stay with me...
Kullanıcı profilini gör
KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 13:52

hım anlaşılan pek kimse paylaşmayacak ^^ ben paylaşayım dedim *-*

İsim : Ezgi dir .. Tabi beni Hikaru Chan olarak tanıyorsunuz ^^ neyse xD
- herşeyi tam yapamam .. bazıları hep yarım kalırki çoğu yarımdır ^^' .. değişkenimdir... saçma sapan konular bulan , herşeyi sapıklığa çeken biriyimdir.herkesle iyi anlaşırım tabi benimle iyi anlaştıkları sürece..bana nasıl davranılıyorsa ben öyle davranırım.biraz bencilleşiyorum sanırım xD .. ilgimi çeken tek kitap türleri doğa üstü güçlerle ilgili kitaplardır.
video izlemeyi severim ama drama izlemeye bayılıyorum ..
anime izlemeyi seviyorum ama drama izlemeyi daha çok seviyorum.
müzik dinlemeyi seviyorum ..
genel olarak her müziği dinlemişimdir..
fin olsun poliş olsun rus olsun ispanyolca italyanca olsun ..
neyse uzar gider..
şarkı söylemeyi severim
dans etmeyi severim.
genel olarak rock metal müziği severim ..
ama jrock ve jmetal daha çok ilgimi çekiyor ..
visual kei / nagoya kei / angura kei ye bayılırım.
kararsızımdır.bazen çok konuşurum bazen az ..
aptal insanlardan nefret ederim.sadece duyguları ile hareket edip mantıksız davranan insanlardan nefret ederim..
sabit fikirlilikten nefret ederim
birinin bana sesinin yükseltmesinden nefret ederim.o zaman kendimi salakmış gibi hissediyorum . yani ben anlıyorum denileni neden seslerini yükseltirler anlamam. neyse ..
çalabildiğim tek ens. flüt ^^' bir sazım var annem beni saz kursuna yollamaya zorluyor ben gitar istiyorum ^^ o ilk saza git sonra gitara git yoksa gitara gidemezsin diye beni tehdit ediyor ne yapacağımı şaşırdım sanırım ikisindende vazgeçeceğim .. neyse
en çok istediğim şey ise japonca kursuna gitmek ..

herneyse fazla uzun oldu belkide okumayacaksınız .. neyse diyorum tekrar ..
ha bu arada neyse ve herneyse benim sıkça kullandığım kelimelerdir yani sanki başka kelime yokta .. neyse saçmaladan burada bırakıyorum ..

işte buda ben ^^'

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Megumi

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 14:10

yüzün pek görünmüyor başka foto yokmu! xD
ama dudakLarın güzeLmiş o_O
[dudak takıntım varda Razz]

yazının hepsini okudum!

süper tanıtmışın kendini ^^

yazık yahu saz kursuna gidiLmez xD
deLiririm ben gitsem xD
ama gitar varsa işin ucunda git o_O
ben git derim O_O xD
Kullanıcı profilini gör
KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 14:27

he bilmemki ^^' bir düşünmem gerek .. ilgim çabuk dağıldığı için aldığım karar yanlış olabilir ki zaten bir karar alamayacağım kesin ^^

he burada yüzüm görünüyor .. picamalarımla *-* başımdaki şapka benim değildir babamındır .. ben gs liyim ^^ babam trabzonsporlu ama şapkayı seviyorum ^^' birazcık hip tipi var ama yani amacım o değildi sadece uyum sağladım ^^ ..

herneyse ..

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Megumi

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 14:33

bir karar vermeLisin artıkın yani xD

düşün düşün düşün o_O_O_O_O_O_O_O_O_O_OxD

+ resimde güzeL çıkmışsın Wink
tekrar söyLicem dudakLArın çok güzeL xD
sapıkLık oLarak aLgıLanmasın xD

Trabzon SporLumu baban xD
şapkanın rengi güzeL xD
takımın bi rengi güzeL zaten Razz
Kullanıcı profilini gör
KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 14:44

he rengi çok güzel *-*

tamam onee chan düşüneyim *-*

yok yok sapıklık olarak algılamam ben hihi ..
sankyu beybe **-*
Kullanıcı profilini gör
Jeanne_Sama

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 15:27

Hikaru Chan *-* harikasın kendini de güzel anlatmışsın :3

ben yasemin :3 17 yaşındayım Embarassed

anime manga hayatımın yarısını kapsar Very Happy

onun dışında çizim yapmayı, photoshopla ilgilenmeyi ve müzik dinlemeyi çok severim <3

normalde asosyal, utangaç ve sıkılgan biriyimdir. Ama kafama estiğinde tam tersi olurum O_o
insanların beni küçümsemesinden ve aşağılanmaktan nefret ederim.
İnsanlara karşı iyi davranırım fakat şu yukarda yazdığım iki şeyi yapanlara çok(çok çok çok çok) kötü davranırım <_<

psikopatın tekiyim, 15 yaşından küçükler için sakıncalıyım. Kafama koyduğum şeyi yaparım, inatçı ve dik burunluyum bu birazda burcumun boğa olmasından kaynaklanıyo sanırım. Burçlara da inanırım.

Yarı emo, yarı gothic görünümündeyim. Çoğu kişi beni anime karakterlerine benzetir. Öle işte^^

buyrunuz fotolarım;

Spoiler:

Not; Beni dışarlarda herhangi bir yerde görürseniz 'JEEENN!' diye bağırıp el sallayın xDXd
Kullanıcı profilini gör
Megumi

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 15:33

1. foto süper o_O
göz makyajın süper oLmuş o_O

saçLarınıda beğendim ^^

giyim tarzın hoş^^

boğa burcu wow *_*
boğa burcu oLanLara karşı bi sempatim var nedense ? xD
Kullanıcı profilini gör
KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 15:36

enem *-* bende inanırım burçlara .. bende ikizler burcuyum ..

en şanslı sadece 2 burç varmış ^^' ikizler ve boğa ..
günler falan değiştiği için burçlarda kayıyor .. ama ben yinede şanslı oluyorum .. ikizler olduğum için bir ay kayıyor ve ben boğa oluyorum ahahah xD ama boğa bana hiç uymaz .. ikizler uyuyor ..
sanırım burçları uyan kişiler burçlara inanıyorlar ^^'

neyse saçlarını sevdim *-*-
Kullanıcı profilini gör
Jeanne_Sama

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Paz 09 Ağus. 2009, 15:39

teşekkürler Megumi :3 genelde boğaları sevmezler ama bilemiyorum .D

Hikaru-Chan teşekkürler^_^ evet olabilir çünkü bazı insanlar çok karşı O_o ikizleri severim <3 boğa burcu şanslı mı O_O; hiç bilmiyodum
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD   Bugün 19:38

Japon Forumda Kimler Varmış :D ??? XD
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Logo,ikon,kimler online
» istanbul baltalimanı japon bahçesi
» japon forum 2009 takvimi
» Varmısın Yokmusun