japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Japon Arkadaş istiyor.us :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Kazuya99

MesajKonu: Japon Arkadaş istiyor.us :)   Ptsi 19 Ekim 2009, 21:59

arkadaşlar bana diyorlar orada burada japon gördüm bir ben göremiyorum ya beni arayacaklar kontörleri olmuyor ben 14 yaşındayım kendi yaşımda da bulabileceğim bir japon :p yani arkadaşlık sitelerinde felan 18 yaş üstü Very Happy benim işim yok Very Happy benim kız erkek farketmez benim yaşımda beni anlayabilen biri bulmak istiyorum nasıl bulacağım japon arkadaş Smile uygunsuz konu olduysa özür dilerim ama karalamaya attım inşallah sorun olmaz
Kullanıcı profilini gör
shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş istiyor.us :)   Ptsi 19 Ekim 2009, 23:49

ben olurum arkadasinn cheers
japonca konusurum, sac-makyaj stilimi o tarzi yaparim, sonra japonca sarki söylerim, rock, pop, enka ne ararsan [tabii sesime dayanan cikarsa] , sonra hatta yürüyüsüm bile carpiktir bacaklarim, anem iyi beslememis beni bebisken

saka bir yana, arkadas sitelerinden zaten pek arkadas edinemiyor insan.. en azindan bende öyle, ama biliyorum ki sorun digerlerinde degil, bende... NMNL dedigim zaman zaten herkes ebni engelliyor, kovuyor, masalarin altina giriyor falan bu kadar mi korkuncum ben yarabbim..
birde hem dedigin gibi uygun degil sana öyle sitler, genelinde iyi olmadigi gibi... 14 yas, senin yaslarinda da zor bulunur biraz :scratch: senin yaslarinda genclerde, kizlar süper idol olma pesinde AKB48 / Morning Musume gibi gruplara özentiler, erkekler bilgisayar oyunlari ve mangalardan kafalarini kaldirsalr bir, seni görecekler belki ...
ama sen pes etme, aramaya devam cheers
baya moral verip yardimci oldum gördügün gibi
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş istiyor.us :)   Salı 20 Ekim 2009, 11:00

sohbet bölümüne daha uygun olduğu için buraya taşıdım Wink
Kullanıcı profilini gör http://japon.nforum.biz
Megumi

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş istiyor.us :)   Salı 20 Ekim 2009, 18:11

mError baya moraL vermişin xD
iLk başta dediğin "ben arkadaşın oLurum" faLan koptum xD

Yaşına göre birini buLamazsın..
ben 16 'yım [giricim Razz] facete 16 yaşında - 15 yaşında japon arkadaşım yok ..
Zaten diğer üLkeLerden de benLe yaşıt 2 kişi var arkadaşım xD

BüyükLerLe konuş o_O
NoLcak ki?
Kullanıcı profilini gör
Kazuya99

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş istiyor.us :)   Salı 20 Ekim 2009, 20:29

mError demiş ki:
ben olurum arkadasinn
japonca konusurum, sac-makyaj stilimi o tarzi yaparim, sonra japonca sarki söylerim, rock, pop, enka ne ararsan [tabii sesime dayanan cikarsa] , sonra hatta yürüyüsüm bile carpiktir bacaklarim, anem iyi beslememis beni bebisken

saka bir yana, arkadas sitelerinden zaten pek arkadas edinemiyor insan.. en azindan bende öyle, ama biliyorum ki sorun digerlerinde degil, bende... NMNL dedigim zaman zaten herkes ebni engelliyor, kovuyor, masalarin altina giriyor falan bu kadar mi korkuncum ben yarabbim..
birde hem dedigin gibi uygun degil sana öyle sitler, genelinde iyi olmadigi gibi... 14 yas, senin yaslarinda da zor bulunur biraz senin yaslarinda genclerde, kizlar süper idol olma pesinde AKB48 / Morning Musume gibi gruplara özentiler, erkekler bilgisayar oyunlari ve mangalardan kafalarini kaldirsalr bir, seni görecekler belki ...
ama sen pes etme, aramaya devam
baya moral verip yardimci oldum gördügün gibi

kopum illa japon olacak diye bir şey yok tabi yani benziyorsan hiç sorun yok :p ama arkadaş olmak isteyenlerle çok iyi anlaşırım Arkadaş Çevresine de ihtiyacım vardı zaten :p JAPON arkadşalarım da olsun isterdim ama sizin gibi arkadaşları daha çok isterim
Megumi demiş ki:
mError baya moraL vermişin xD
iLk başta dediğin "ben arkadaşın oLurum" faLan koptum xD

Yaşına göre birini buLamazsın..
ben 16 'yım [giricim ] facete 16 yaşında - 15 yaşında japon arkadaşım yok ..
Zaten diğer üLkeLerden de benLe yaşıt 2 kişi var arkadaşım xD

BüyükLerLe konuş o_O
NoLcak ki?
büyükler yaşımı takmaz ama akıl yaşta değil baştadır bunu bilirim ben :p Faceden ekledim büyük ama yazıyom cevapgelmiyo Very Happy yaşıma bakma megumi san Very Happy benim ünili arkadaşlarım bilem war bea
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş istiyor.us :)   Bugün 13:53

Japon Arkadaş istiyor.us :)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşım yönetim paneline girmek istiyor
» istanbul baltalimanı japon bahçesi
» japon forum 2009 takvimi
» Canım arkadaşıma(Alena'ya)
» Arkadaşlar sizce neler yalan olmuş hayatta?