japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
misa amane

MesajKonu: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Perş. 10 Nis. 2008, 20:17

bir hafta sonra ölcegimi bilsem ailemle geçirmeyi ve sevdim insanla geçirmek isterdim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
ninjin

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Perş. 10 Nis. 2008, 20:45

manasızca şımarırdım.... istediğim herşeyi yapardım içimde hiç bişey kalmazdı... (hoş öle ççok şey de yok ama..) bi de sevgilimin yanına taşınırdım XD her sabah onun yanında uyanmak için
Kullanıcı profilini gör
diaboliksword

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Perş. 10 Nis. 2008, 21:06

bilmem insanlara yardım ederdim falan gibi fikirler var aslında aklımda ama hic bir şey yapmadan olabildigince anime izlemekde güzel olabilir ama kararsızım yani Smile geek

Kullanıcı profilini gör http://www.diabolikss.com
misa amane

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Perş. 10 Nis. 2008, 21:15

ben yarın ölücem cenazeme hepinizi bekliyorum ve en son yaptım şey geometri sınavına çalışmak Sad
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Perş. 10 Nis. 2008, 23:34

misa amane demiş ki:
ben yarın ölücem cenazeme hepinizi bekliyorum ve en son yaptım şey geometri sınavına çalışmak Sad
hehehe:) kolay gelsin

ölceğimi bilseydim evden çıkmazdım:) yolda sokakta ölmek istemem
Kullanıcı profilini gör http://japon.nforum.biz
kazemaru

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Cuma 11 Nis. 2008, 00:40

Ölmeden 1 dakika önce çok yüksek bir dağa veya şelaleye çıkar ordan atlardım. Böylece en azından son dakikamı hayatımın en iyi dakikası yapmış olurdum.
Kullanıcı profilini gör
Moongirl

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Cuma 11 Nis. 2008, 12:35

misa amane demiş ki:

misa amane son durum: Ölmedi hala hayatta, hatta ingilizce dersine girmeyip bahçede voleybol oynadı Very Happy

Ben ne mi yapardım... Sanırım kalbini kırmş olabileceğim herkesten özür diler ve ölmeden önce yapmak istediklerimin arasından yapabileceklerimin hepsini yapmaya çalışırdım.

Örneğin; geometriden 100 almak -ahh keşkee!!! Sad - Very Happy Very Happy XD
Kullanıcı profilini gör
Desire

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Cuma 11 Nis. 2008, 19:13

Mmmmm ne mi yapardım
bütün borçlarımı kapatırdım Laughing
sevgilimi son kez öperdim
yada bi çaresini bulup onuda yanımda götürürdüm öbür tarafa
Laughing Laughing Laughing Laughing hehhe
mezarımı hazırlardım en lüküs yerden
Suspect
arkadaşlarla takılırdım biras
en son da bi kaç çizim yapardım.
queen
Kullanıcı profilini gör
misa amane

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Cuma 11 Nis. 2008, 20:02

aslında ben öldüm sizin haberiniz yok Very Happy (ispiyoncu moongirl Smile ) sıfır alcamda oda bi ölüm Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Moongirl

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Cuma 11 Nis. 2008, 20:06

misa amane demiş ki:
aslında ben öldüm sizin haberiniz yok Very Happy (ispiyoncu moongirl Smile ) sıfır alcamda oda bi ölüm Very Happy

Sevinndirici bir haber olarak vermiştim ama Neutral bir daha vermem merak etme ispiyonculuk yapmam Neutral Razz:D Laughing Neyse konuyu dağıtmayalım Very Happy
Kullanıcı profilini gör
misa amane

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Cuma 11 Nis. 2008, 21:46

Embarassed Embarassed Smile
Kullanıcı profilini gör
misa amane

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   C.tesi 12 Nis. 2008, 20:46

niye kimse konuşmuyo aglarım ama Sad
Kullanıcı profilini gör
Desire

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   C.tesi 12 Nis. 2008, 20:54

vala ben yasdım ne gerekiyosa benden bu kadar Razz
Kullanıcı profilini gör
misa amane

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   C.tesi 12 Nis. 2008, 21:16

teşekkür ederim :d
Kullanıcı profilini gör
Moongirl

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Paz 13 Nis. 2008, 13:19

misa amane demiş ki:
niye kimse konuşmuyo aglarım ama Sad

Çok da iç açıcı değil belki de ondan Very Happy veya henüz düşünmemiş de olabilirler Wink
Kullanıcı profilini gör
Desire

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Salı 15 Nis. 2008, 19:05

Belkide kimse ölmek istemiyordur
Question
Kullanıcı profilini gör
kimyageri

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Çarş. 16 Nis. 2008, 14:41

Valla önce beni il. polimerden bırakan bekire gidip ağzıma geleni sayardım mutlaka ve mutlaka onun yüzünden ders dönemim uzadı bir dönem
Öldükte sonra bi değeri yok ama içimde kalmasın Very Happy
Sonrada ortadan kaybolurdum kimsenin benim öldüğümü bilemesine gerek yok bu durumu da kendi kendime halledebilirim Wink
Kullanıcı profilini gör
Battousai

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Paz 10 Ağus. 2008, 09:31

bir hafta sonra öleceğimi bilsem barış manço kemal sunal barış akarsunun mezarlarını gezer onlara kavuşmama az kaldığını sölerdim sonra telefonumdan geri sayım sayacını çalıştırır cebime koyar olabildiğince eğlenmeye çalışırdım aşırı derecede müzik dinler herkesi teker teker arar sonkez onlara öleceğimi çaktırmadan bi hallerini hatırlarını sorardım gönüllerini hoş tutmaya çalışırdım her zaman iyi anılmak isterim...çok sevdiğim ama bi türlü onu sevdiğimi yüzüne söyleyemediğim kızlara avazım çıkıncaya kadar seni seviyorum ama sen bunu bilmiyorsun diye bağırır sonra sımsıkı kucaklar ve arkamı döner koşarak kaçardım...anneme sonkez sımsıkı sarılırdım herşeyi açıkça sölerdim ona üzülmemesi gerektiğini aksi halde benim orda rahat olmıcamı sölerdim... herkesten helallik ister yaptığım kötü davranışlardan dolayı affetmelerini sölerdim... cebimde kalan son paralarla murat kekilli ve erkin korayı bi kez bile olsun görmek için evlerine giderdim... ölmeme son bi kaç gün kala evdekilere ölürken yanımda olmamaları gerektiğini yoksa hiç bir yere gidemicemi söler onları bi yerlere gönderirdim...bomboş kalmış evde barış manço murat kekilli hayko cepkin barış akarsu erkin koray ve ogün şanlısoy şarkılarını son sesle dinlerdim ölmeme son kala ben allaha her zaman inandım der ve sonra dünyaya gözlerimi kapatırım.......

Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Salı 30 Eyl. 2008, 11:15

Önce bu durumdan herkese bahsederdim.Sonra Japonya ya giderdim bi kaç günlüğüne.Kalan günlerde de herkesin bana yapacağı iyilikleri beklerdim.Tabi bir sürü borç yapardım,kredi alırdım,en üst komşumuzun camlarını kırardım.Gitarımı parçalardım.Animelerimin hepsini silerdim bilgisayardan...

Tabi 7 gün içinde öleceksin olayı bir şakaysa o zaman çok kötü olur işte Very Happy
Kullanıcı profilini gör
kyramia

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Cuma 03 Ekim 2008, 12:41

valla hiçbirşey yapmazdım Smile

hayatın her an bitebileceğini çok zor bir şekilde öğrendim bu yüzden bugün son günümmüş gibi yaşıyorum hep ... drunken
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?   Bugün 19:36

bir hafta sonra ölceginizi bilseniz en son yapmak istediniz şey ne olurdu?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 28 Weeks Later (28 HAFTA SONRA) 2007 TÜRKÇE DUBLAJ
» Bu hafta Trendy Dopdolu..
» Giriş yaptıktan sonra kaybolma
» Modeller paralı olduktan sonra oluşan bir sorun
» /dan sonra isim alma