japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Train Man

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
El Mariko

MesajKonu: Train Man   Cuma 13 Haz. 2008, 15:35

22 Yasindaki Tsuyoshi tipik bir Otaku dur, Zamaninin cogunu video oyunlarla ve mangalarla geciri. Simdiye kadar hic kiz arkadasi olmamistir. Bir gün Akihabara dan eve dönerken metro da bi yasli adam 3 Kadini rahatsiz eder. Korktugu halde Tsuyoshi adama karsi cikar ve trendeki insanlarin ona karsi saygisini kazanir. Trendeki bi genc kizin ona iki tane Cay tasi yollar tesekkür olarak. Bu cay taslarinin en pahali marka olan Hermes oldugu ortaya cikar. Tsuyoshi bu kiza asik olur ancak simdiye kadar hic kiz arkadasi olmadigindan nasil davranacagini bilmez. Bunun icin bir internet forumundan yardim alir.

Kullanıcı profilini gör http://www.kyokukanacke.tr.gg
Mangawadaisuki

MesajKonu: Geri: Train Man   Cuma 27 Ocak 2012, 01:33

Bunun dizisi daha güzeldi Densha Otoko'yu youtube da açtığınızda izleyebilirsiniz. Kimi zaman insanı bayıltacak seviyede olan ağlama sahneleri olsa da genel çapta hikaye gerçekten de süper, 2. sezonu olan Densha Otoko da kahraman aşık olduğu kızla evlenebilmek üzere birçok kere denemede bulunsa da bir türlü çekingenliğinden ötürü başarılı olamamaktadır ve internet ortamındaki arkadaşları yine ona destek olmak üzere kolları sıvarlar. Güzel komedi ve romans öğeleri içeren ilginç bir dizi serisiydi kanımca, her daim severek izelmişimdir. Sonradan yeniden çekilen sürümünü erkek oyuncunun manken gibi görüntüsünden ötürü beğenmedim, Otaku görüntüsünü de veremiyordu yakışıklı vizajını bozmadan. Very Happy Very Happy ne desemki, seyretmeyi düşünenler için zettai mimashita kudasai diyorum Very Happy
Kullanıcı profilini gör

Train Man
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası