japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari

YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆

MesajKonu: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 03:38

Gecen cumartesi ablamla Paris'teki Japan Expo'ya gittik. Gorulecek birçok sey vardi, ve yapacak o kadar cok sey vardi ki, dogru duzgun birsey yapamadik acikcasi. Mesela Death Note'un cizeri Takeshi Obata imza dagitiyordu, ama ilk 150 kisi icinde yer almak gerekiyordu (bunun icin de erkenden gelip, basimevinin standindan 3 tane manga almak gerekiyordu). Ben imza istiyordum ama kismet olmadi Neutral . Zaten daha bir suru mangaka imza dagitiyordu (koreli mangaka'lar da dahil). Ayrica konserler de vardi, ve galiba Miyavi fln da bir markanin ozel davetlisi olarak bir konferans vermis (resmini cekebilmis olmak isterdim). Neyse, sonuçta o gun oraya gelen cosplay'cilerin birkacinin resmini cekebildim sadece. Aslinda daha cok resim cekmek isterdim ama ablam fenalasti. Cok guzeldi ama cok yorucuydu. Umarim Turkiye'de de bu tur organizasyonlar yapilir !
Iste cektigim resimler (bir tanesini ablam cekti, cunku resimde ben varim Laughing). Cogunun hangi mangadan ya da oyundan oldugunu bilmiyorum, bilen varsa soylesin lutfen :

Soldaki oglan korkunctu. 'Aha Marylin Manson gelmis' dedim kendi kendime...
Spoiler:

Super poz olmus, ama kimdir nedir bilmiyorum :S
Spoiler:

Final Fantasy cosplay'i. Ablam istedi cekmemi...
Spoiler:

Soldaki adam bir standin brosurunu dagitiyordu, fransizca da bilmiyordu (japon muydu yoksa ?!? )...
Spoiler:

Uzaktan gorunce, ablama 'su seytani cekiceeem' dedim, gittim, durdurdum, cektim lol...
Spoiler:

Cok sekerdiler...
Spoiler:

Tam ablam fenalastigi sirada yanimdan geciyorlardi, resimlerini cektim...
Spoiler:

Melek yuzlu savasci diye ben buna derim :
Spoiler:

Tatliydi, etrafi da doluydu, ben de cektim :
Spoiler:

Bu kizlari gordugumde sanki harbiden Japonya'ya gitmis gibi oldum. Bu kadar guzel gotik kiyafetleri nerden buldularsa. Sagdaki kizin lensleri super olmus (korkunnnc !!! ), ayrica ekose sapkasini da cok begendim (aynisini istiyorummmmmm)
Spoiler:

Bu kizi gorunce ustune atladim. Cok guzel bir kiz ('tam resimlik' dedim kendi kendime), ayrica kulaklar cok seker olmus cat
Spoiler:

Kiz baskasina poz veriyordu, ben de cektim Smile
Spoiler:

Bu kiz cok guzel giyinmisti. Resim de super olmus zaten Very Happy
Spoiler:

En soldaki daha iyi ciksaymis keske. En cok onu begenmistim...
Spoiler:

Bu kiz bir yerde siraya girmisti. Ta uzaktan gordum yanina gittim resmini cekeyim diye. Cok guzel bir kiz ve elbisesi cok hosuma gitti (aynisindan istiyorummmm)
Spoiler:

Zaten poz veriyordu...
Spoiler:

Arkadan bakinca super gorunuyordu. Hatta kanatlar muazzam guzellikteydi. Tabii bir o kadar da agir gorunuyolardi.
Spoiler:

Tabii keske adam daha yakisikli olsaymis...
Spoiler:

Spoiler:

Bu da Full Metal Alchemist'deki Alphonse'un heykeliyle ben (ablam tutturdu "seni bununla cekecem" diye :S)
Spoiler:

Oh stay with me...
Kullanıcı profilini gör
ayumi-fan

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 04:20

çok güzel resimler, bizimle paylaştığın için saol

Alıntı :
Arkadan bakinca super gorunuyordu. Hatta kanatlar muazzam guzellikteydi. Tabii bir o kadar da agir gorunuyolardi.
Spoiler:

Tabii keske adam daha yakisikli olsaymis...
lol! lol!
Kullanıcı profilini gör http://japon.nforum.biz/muzikKutusu-h1.htm
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 06:39

akailili süpersin keşke sende ablanı çekseymişsin Very Happy ablan şimdi nasıl? forumda da göremez olduk

resimlere yaptığın yorumlarda çok hoş Very Happy teşekkürler Wink

mod dediğin böyle olur be Razz diğer mod arkadaşlardan da bekliyorum birer fuar bulup gidin Razz
Kullanıcı profilini gör http://japon.nforum.biz
diaboliksword

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 09:27

kawaiii süper resimler bende istiyorum bi fuar forum falan bişeyler ya hatta kendi cosplay falan yapıp giderim kakachi veya urahara olurum süper olur ama nerdeeeeee Sad

Kullanıcı profilini gör http://www.diabolikss.com
ninjin

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 09:37

ama orda dokunmayıon yazıyooo XDXD

kıskandım Sad ben burda ancak çoluk çocuğun doluştuğu fuarlar bulabiliyorum... nerde cosplay?? (b,z kendimiz kostümlü parti düzenliyoruz Ankara'da da dzenleniyor biliyorum merak edene bilgi verilir)
Kullanıcı profilini gör
diaboliksword

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 09:42

Ankarada kostümlü parti düzenleniyor ve ben bundan habersizim ninkin bütün bilgileri alabilirmiyim lütfen Smile

ninjin

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 09:47

ninkin değil ninjin Smile odtü'lüler hersene metucon düzenler... (bu sene 17-19 mayıs'tı) 2-3 gün boyunca frp oynanır ve kapanış da kotümlü partiyle yapılır Smile odtu frp'den arkadaş edin Smile
Kullanıcı profilini gör
diaboliksword

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 09:55

olur öyle hatalar tmm ben bi araştırma yapayım bari

Orihara Maya
☆akailili-sensei☆

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 11:52

Admin demiş ki:
akailili süpersin keşke sende ablanı çekseymişsin Very Happy ablan şimdi nasıl? forumda da göremez olduk

resimlere yaptığın yorumlarda çok hoş Very Happy teşekkürler Wink

mod dediğin böyle olur be Razz diğer mod arkadaşlardan da bekliyorum birer fuar bulup gidin Razz

Ablam daha soku ustunden atamadi. Iki gun yataktan cikamadi valla, bugun zor gitti stajina. Ben onun da resmini cekmek istiyordum ama 'cok bitkinim, bu halimle' olmaz dedi diye ustune varmadim o gun.
Bu arada iltifatlar icin tesekkurler. Bu forum icin daha fazlasini yapabilmek isterdim...
Dia : Aslinda herkes evinde kendi cosplay'ini yapip resmini cekip foruma koyabilir...

Oh stay with me...
Kullanıcı profilini gör
Desirem

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 12:25

Çok güzel fotoğraflar paylaştığın için teşekkür ederim bu arada yakında ç.izmeye başlıyacam photoshop programımda tamamdır sırada bir tablet var onu da aldımmı tmm Very Happy
Kullanıcı profilini gör http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
El Mariko

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 13:25

Akailili beni niye cagirmadin yaw Very Happy Dragonball standi varmiydi ??????? Isvicrede niye yok böyle seyler yaw. Ne bicim ülkede yasiyorum Sad . Ama Fransizlara Cosplay yakismamis pek Very Happy arada hos olanlar cikmis gördügüm kadariyla. Zaten poz veren kiz hosuma gitti. Bide sen baska güzel kiz göremedim pek Razz
Kullanıcı profilini gör http://www.kyokukanacke.tr.gg
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 14:35

Sagol Oyama cagirirdim ama ben de otelde kaldim orada, yoksa basimin ustunde yerin var Very Happy Buyuk ihtimalle Dragon Ball standi vardi (onu yayinlayan fransiz basimevinin standina bakmadik sanirim) ama hatirlamiyorum. Hepinizin resimleri begendiginize sevindim Smile

Oh stay with me...
Kullanıcı profilini gör
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 15:42

japonlarin cosplayleri daha guzel oluyor bence ama boyle bir ortamin olmasi ve ona katilmakta cok hostur olmali burda oyle bir imkan yok malesef. guzel fotoraflar acayip eglenceli gecmistir kesin
Kullanıcı profilini gör
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 09 Tem. 2008, 17:44

Valla cok eglenceliydi. Ablam fenalasmasaydi daha da eglenceli olacakti ama, yine de cok hostu Smile

Oh stay with me...
Kullanıcı profilini gör
diaboliksword

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Perş. 10 Tem. 2008, 18:04

kesinlikle eglencelidir benim ufak cosplay calışmalarım var ama ugraşacak zamen biraz bulamıyorum yoksa neler yapcam ya cook gıcık ediyolar dikiş ögrencem ya sırf buyuzden Very Happy

toma-chan<3

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 15 Nis. 2009, 15:44

akailili ne tatlısıın SmileSmile orda olmak gzelldir yaw XD
Kullanıcı profilini gör
umi

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Cuma 22 Mayıs 2009, 20:24

kedi kulaklı kız çok tatlıymış. en çok onu sevdim. şemsiyeli olanın da kıyafeti çok hoş. sen de çok şekersin alphonse ile birlikte ^^
Kullanıcı profilini gör http://site.anime.web.tr/girugamesh/
Ecthelion

MesajKonu: Geri: Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari   Çarş. 29 Tem. 2009, 09:17

Resimler çook güzelmiş. Very Happy Her resimde yüreğim parçalandı. Bizim buralarda niye yok ya. Daha Türkçe manga bile bulamıyorum. Printerdan kendime çıkarıyorum anca. Razz İnşallah buralarda da görürüz bir gün
Kullanıcı profilini gör

Paris Japan Expo 2008 Cosplay fotograflari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2007-2008 6,7,8 Sbs Sonuçları
» SBKLM 2008
» Cosplay fotoğrafları
» En iyi Anime-Manga Listeniz?
» AngeLina JoLie