japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Perş. 06 Kas. 2008, 17:51

albertine ile ıssız bir adaya düşşek öncelikle aynı yaşta olduğumuz için kimin daha çok hayat tecrübesi olduğunu tespit ettikten sonra doğru kararları vermek adına onun ardından gideriz.
Kullanıcı profilini gör
Desirem

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Perş. 06 Kas. 2008, 18:30

Hitokiri ile bir adaya düşsem tanımadıgım için sömürürdüm hitokiri şuraya hitokiri buraya onu da yap bunu da yapp ohhhh
Bu arada albertine ye cevap sitenin reisi olmak peşinde degilim all bana başka bir forumda çizim bölümü modlugu ve aylık bir dergide çizim dersi bölümü yetiyor Wink
Kullanıcı profilini gör http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Perş. 06 Kas. 2008, 18:39

Desire0 ile bir adaya düşsek onun beni sömürmesine izin vermez "Sineklerin Tanrısı" misali ormanda kuytu bir yer bulur kendi ayaklarım üzerinde vahşi ormanla bütünleşmeye çalışırdım.(al işte Very Happy )
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Perş. 06 Kas. 2008, 18:46

Hitokiri Battousai ile aynı adaya düşsek tanışırdık kaynasırdık ve oncelıkle dragonball la başını ağrıtırdım Very Happy
Kullanıcı profilini gör
osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 11:42

albertinele ıssız adaya düşsek imkanları zorlar benim fizik bilgimle onun teknoloji bilgisini harmanlar bilgisayar yapardık. kablosuz ağ zaten vardır. sonra ordan foruma bağlanırdık. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 17:19

süpersin kuchi kuchiyle ıssız bir adaya düşsek yuksek ağaçların en tepesine kimsenin bulamayacağı bi ev yapardık muhabbet ederdik.
Kullanıcı profilini gör
diaboliksword

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 20:36

albertinle düşsek daha öncede belirttigim gibi içerdik adaya korsanların gömdüşü romları bulurduk ama önce sonrada sarhoş anime muhabbeti dönerdi Very Happy

Kullanıcı profilini gör http://www.diabolikss.com
osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 20:39

diabolikswordla ıssız adaya düşsek bayılana kadar bleach naruto muhabbeti yapardık. tanrılar bile sıkılıp bizi anime karakteri yapardı öylece kurtulurduk.
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 20:43

kuchikirukia ile ıssız bir adaya düşsek bi yolunu bulup kafa olurduk yemek ve sigara muhabbeti yapardık.
Kullanıcı profilini gör
osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 20:56

albertinele ıssız adaya düşsek daha önce düşmüş olduumuz için yadırgamazdık muhabbete devam ederdik. meyveleri bekletip alkol yapardık.ama tek sorunumuz tatlı su olurdu heralde Very Happy
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 21:03

kuchikirukia ile ıssız bir adaya düşsek bana yine mi sen derdi Very Happy
Kullanıcı profilini gör
osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Cuma 07 Kas. 2008, 21:07

albertine ile ıssız adaya düşsek ulan o kadar ada var düşe düşe senin olduğuna düştüm,şansa bak derdi Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Paz 09 Kas. 2008, 11:06

Kuchikirukia'yla issiz bir adaya dussek erkeklere verip veristirirdik, sinirimiz gecince de adada saltanat surerdik

Oh stay with me...
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Paz 09 Kas. 2008, 17:18

akailili ile issiz bir adaya düşsek onu eğlendirirdim,mutlu ederdim,üzüldüğünü görürsem dragonball dan bahsetmekle tehdid ederdim.
Kullanıcı profilini gör
kyramia

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Paz 09 Kas. 2008, 21:11

hmm sanırım albertine ile aynı adaya düşsek onu sorunlarımla boğardım ... çok doluyumda son zamanlarda
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Ptsi 10 Kas. 2008, 07:53

kyra ile issiz adaya düşsek ona forumla ilgili son gelişmeleri anlatırdım.
Kullanıcı profilini gör
osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Ptsi 10 Kas. 2008, 12:18

albertine ile ıssız adaya düşsek adanın sahiline kocamaan bi anime heykeli yapardık. tabi önce bi tartışırdık o dragonball isterdi ben bleach isterdim. bi şekilde yaptıktan sonra geçen gemiler uzaktan görüp merak edip gelip bizi kurtarırlardı.
Kullanıcı profilini gör
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Ptsi 10 Kas. 2008, 14:35

kuchi ile ıssız bir adaya düşşek ona sürekli anime müzikleri söyletir dinlerdim,birer kılıç yada keskin alet buyup adayı keşfe çıkar maceralara atılırdık.
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Ptsi 10 Kas. 2008, 15:32

hitokiri ile ıssız bir adaya düşsek olan imkanlarla bi silah yapıp köpekbalığı avına cıkardık ben kesme işlemini hallederdim,o da pişirirdi yerdik.
Kullanıcı profilini gör
osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Ptsi 10 Kas. 2008, 15:56

albertinele ıssız adaya düşsek sürekli yemek muhabbeti yapmanın insan psikolojisine etkileri üzerine bir araştırma yapardık.
Kullanıcı profilini gör
albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Ptsi 10 Kas. 2008, 16:01

kuchi ile ıssız bir adaya düşsek balıkları tutup çiğ çiğ yerdik japon usülü.
Kullanıcı profilini gör
Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Salı 11 Kas. 2008, 12:24

albertine ile adaya düşsek her sabaherkenden kalkıp 1 saat ısınma hareketleri yaptıktan sonra meditasyon yapar sağlığımızla birlikte ruhumuzu koruruz,daha sonra arzu ederse müsabaka yaparız.
Kullanıcı profilini gör
diaboliksword

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Salı 11 Kas. 2008, 14:05

hitori ile adaya düşek o meditasyonla rahatlar ben bişekilde içer rahatlar sonrada müsabaka yapardık Very Happy

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Salı 11 Kas. 2008, 17:07

dia ile ıssız bir adaya düşsek kumdan yapacağımız goku ve naruto figürlerini kapıştırırdık.
Kullanıcı profilini gör
diaboliksword

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   Salı 11 Kas. 2008, 20:06

geek olabilir ama ben öndeyim

forever GARAAAAAAAAAAA

albertinle adaya düşsek taşla gecen ucakları düşürmeye calışırdık

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........
5 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üyeyi İlk Gördüğünde Neler Hissettin?